فارسی | انگلیسی | عربی دوشنبه 15 آذر 1400 | 20:44
صفحه اصلی » سهمیه بندی سازمان ها و ارگان ها

در راستای اهداف ستاد ساماندهی امور زائرین و مدیریت یکپارچه زائر و به منظور تامین رفاه آسایش، امنیت و ارتقاء کمی و کیفی سطح خدمات و فراهم آوردن شرایط یک سفر آسان و ارزان برای کلیه اقشار جامعه، بسته های سفر مناسب با تخفیفات و تسهیلات ویژه براي ادارات، سازمان ها و موسسات بخش دولتی و غیر دولتی، مراکز تولیدی، خدماتی ... و اصناف طراحی و ارائه گردیده است.

مدیران محترم ادارات، سازمان ها و موسسات مذکور می توانند جهت برخورداری از تخفیفات و تسهیلات فوق و عقد قرارداد با ستاد ساماندهی امور زائرین مدیریت یکپارچه زائر، از طریق سامانه مسافر بهشت www.mosafer-behesht.ir و یا تلفن 8467980-0511 و یا صندوق پستی 1999-91375 تماس حاصل فرمایند.

مزید استحضار برای کلیه مراکز فوق سهمیه اولیه به صورت محدود از سوی ستاد اختصاص داده شده است و برای اخذ سهمیه بیشتر باید سازمان های محترم به یکی از طرق اشاره شده در بالا با مدیریت یکپارچه زائر تماس حاصل نموده و نسبت به عقد قرارداد اقدام نمایند. مدیریت یکپارچه زائر آمادگی خود را برای ارائه خدمات ویژه و خاص جهت هر یک از ادارات و سازمان های فوق اعلام می دارد.

بدین منظور هموطنان عزیز که در یکی از ادارات و سازمان ها یا ارگان های دولتی و انقلابی شاغل یا بازنشسته هستند و یا در موسسات و مراکز تولیدی و خدماتی و تشکل های خصوصی و اصناف فعالیت دارند، می توانند با مراجعه به این سامانه گزينه سهميه ادارات وسازمانها و انتخاب وزارتخانه یا سازمان خود از سهمیه اختصاص یافته برخوردار گردند.

مزید استحضار بسته های سفر ارائه شده جهت هر وزارت خانه و سازمان بر اساس برنامه زمانی 3 شب و 4 روز و4 شب و 5 روز در طول سال تعریف شده و اولویت انتخاب با کسانی است که زودتر ثبت نام نمایند.

برای مشاهده بسته ها اینجا کلیک کنید.

جهت مشاهده لیست سازمان های تحت پوشش کلیک نمایید.